All the final results from 1987 til now!

2017

1. Fivers WAT Margareten (Austria)
2. CS Stiinta Bacau (Romania)
3. Lavovi BP (Serbia)
4. HB Dideleng (Luxembourg)
5. Tremblay-en-France HB (France)
6. Limoges Hand87 (France)
7. HC Tallas (Estonia)
8. Callant Tongeren (Belgium)
9. RK Čelik Junior Zenica (Bosnia)
10. SG Pilatus (Switzerland)

2016

1. CS Stiinta Bacau (Romania)
2. Fivers WAT Margareten (Austria)
3. HB Dideleng (Luxembourg)
4. Møgeltønder TSF (Denmark)
5. Tremblay-en-France HB (France)
6. HSC 2000 Coburg (Germany)
7. TSG Friesenheim (Germany)
8. RK Berane (Montenegro)
9. SG Pilatus (Switzerland)
10. Targos Bevo (Netherlands)

2015

1. Tremblay-en-France HB (France)
2. TSG Friesenheim (Germany)
3. HC Raiffeisen Fivers (Austria)
4. BAUHB Belfort (France)
5. HB Dideleng (Luxembourg)
6. SG Pilatus Handball (Switzerland)
7. Møgeltønder TSF (Denmark)
8. SRK Celik-Junior (Bosnia)
9. HC Tallas Tallinn (Estonia)
10. HKW Lokeren (Belgium)

2014

1. MŠK Považská Bystrica (Slovakia)
2. HB Dideleng (Luxembourg)
3. HC Raiffeisen Fivers (Austria)
4. Tremblay-en-France HB (France)
5. SG Pilatus Handball (Switzerland)
6. Møgeltønder TSF (Denmark)
7. HC Tallas Tallinn (Estonia)
8. SG Merzig-Brotdorf (Germany)
9. BAUHB Belfort (France)
10. HKW Lokeren (Belgium)

2013

1. Fivers WAT Margareten (Austria)
2. HG Saarlouis (Germany)
3. Grand Nancy ASPTT HB (France)
4. MŠK Považská Bystrica (Slovakia)
5. HC Tallas Tallinn (Estonia)
6. SG Pilatus Handball (Switzerland)
7. SRK Celik-Junior (Bosnia)
8. HB Dideleng (Luxembourg)
9. TV Kras Volendam (Netherlands)
10. Pallamano Rivarino (Italy)

2012

1. HG Saarlouis (Germany)
2. Fivers WAT Margareten (Austria)
3. HB Dideleng (Luxembourg)
4. SG Pilatus Handball (Switzerland)
5. HC Berchem (Luxembourg)
6. MŠK Považská Bystrica (Slovakia)
7. US Dunkerque (France)
8. SRK Celik-Junior (Bosnia)
9. HV Kras/Volendam (Netherlands)
10. KTSV Eupen (Belgium)

2011

1. HG Saarlouis (Germany)
2. TV 05-07 Hüttenberg (Germany)
3. SG Pilatus Handball (Switzerland)
4. Vöslauer HC (Autriche)
5. Dijon Bourgogne HB (France)
6. HB Dideleng (Luxembourg)
7. KTSV Eupen (Belgium)
8. MŠK Považská Bystrica (Slovakia)
9. HV Kras/Volendam (Netherlands)
10. Modena (Italy)

2010

1. TSG Friesenheim (Germany)
2. MŠK Považská Bystrica (Slovakia)
3. HB Dideleng (Luxembourg)
4. SG Pilatus Handball (Switzerland)
5. HV Kras/Volendam (Netherlands)
6. Metz Handball (France)
7. Fivers WAT Margareten (Austria)
8. CS eXtrem Baia Mare (Romania)
9. KTSV Eupen (Belgium)
10. Handball Carpi Rivarino (Italy)

2009

1. TSG Friesenheim (Germany)
2. KTSV Eupen (Belgium)
3. Fivers WAT Margareten (Austria)
4. HB Dideleng (Luxembourg)
5. HG Saarlouis (Germany)
6. Dijon Bourgogne HB (France)
7. HK Košice (Slovakia)
8. Karlshamns (Sweden)
9. Gan Foxes Zürich (Switzerland)
10. CS eXtrem Baia Mare (Romania)

2008

1.SG Kronau-Östringen (Germany)
2. KTSV Eupen (Belgium)
3. HK Košice (Slovakia)
4. Fivers WAT Margareten (Austria)
5. CS eXtrem Baia Mare (Romania)
6. Elverum Handball (Norway)
7. HBC Gien Loiret (France)
8. TSV St. Gallen (Switzerland)
9. HB Dideleng (Luxembourg)
10. HC Limburg (Netherlands)

2007

1. HB Dideleng (Luxembourg)
2. HC Limburg (Netherlands)
3. SG Kronau-Östringen
4. KTSV Eupen (Belgium)
5. Fivers WAT Margareten (Austria)
6. Montpellier Handball (France)
7. HK Košice (Slovakia)
8. CS eXtrem Baia Mare (Romania)
9. Sandefjord TIF (Norway)
10. Borba Luzern (Switzerland)

2006

1. HK Košice (Slovakia)
2. VfL Tegel Berlin (Germany)
3. Fivers WAT Margareten (Austria)
4. CS eXtrem Baia Mare (Romania)
5. SG Kronau-Östringen (Germany)
6. HB Dideleng (Luxembourg)
7. Borba Luzern (Switzerland)
8. HC Limburg (Netherlands)
9. KTSV Eupen (Belgium)
10. Fivers WAT Margareten (Austria)

2005

1.SG Kronau-Östringen (Germany)
2. HC Limburg (Netherlands)
3. Fivers WAT Margareten (Austria)
4. HB Dideleng (Luxembourg)
5. Karlshamns (Sweden)
6. Bourgoin Jallieu (France)
7. Pfadi Winterthur (Switzerland)
8. KHHC Vëllaznimi Gjakovë (Kosovo)
9. HC Visé (Belgium)
10. England U16 National Team

2004

1. VfL Tegel Berlin (Germany)
2. HK Košice (Slovakia)
3. Fivers WAT Margareten (Austria)
4. HB Dideleng (Luxembourg)
5. US Dunkerque (France)
6. Bevo HC (Netherlands)
7. TV Suhr (Switzerland)
8. Bønes IL (Norway)
9. Meylan Handball (France)
10. HC Ambiorix Tongeren (Belgium)

2003

1. HC Telekom Wien (Austria)
2. HK Košice (Slovakia)
3. VfL Tegel Berlin (Germany)
4. KTSV Eupen (Belgium)
5. US Créteil (France)
6. Bjørnar (Norway)
7. HB Dideleng (Luxembourg)
8. Bevo HC (Netherlands)
9. Ajax København (Denmark)
10. TSV St. Gallen (Switzerland)

2002

1.VfL Tegel Berlin (Germany)
2. RT Köbánya Budapest (Hungary)
3. HK Košice (Slovakia)
4. Meylan Handball (France)
5. Elverum Handball (Norway)
6. HB Dideleng (Luxembourg)
7. KTSV Eupen (Belgium)
8. MKS Truso Elblag (Poland)
9. Loreal Venlo (Netherlands)
10. ATV Basel (Switzerland)

2001

1. TSV Minden (Germany)
2. Nîmes Gard HB (France)
3. KTSV Eupen (Belgium)
4. Entente 2 (Togo)
5. MKS Truso Elblag (Poland)
6. VSS Südtirol (Italy)
7. Ajax København (Denmark)
8. HB Dideleng (Luxembourg)
9. Loreal Venlo (Netherlands)
10. HC Remus Köflach (Austria)

2000

1. FET IL (Norway)
2. Nîmes Gard HB (France)
3. HC Ambiorix Tongeren (Belgium)
4. HB Dideleng (Luxembourg)

5. BSV Bern (Switzerland)
6. Kiowas Diekirch (Luxembourg)
7. HK Košice (Slovakia)
8. Neusser HV (Germany)
9. Cuypers BFC (Netherlands)
10. VSS Südtirol (Italy)

1999

1. HK Košice (Slovakia)
2. Vestli IL (Norway)
3. H.O. Jyllinge (Danmark)
4. Nîmes Gard HB (France)
5. HB Dideleng (Luxembourg)
6. Prule 67 Ljubljana (Slovenia)
7. HC Malmedy (Belgium)
8. Cuypers BFC (Netherlands)
9. TV Dirmingen (Germany)
10. Pallamano Mordano (Italy)

1998

1. Nîmes Gard HB (France)
2. Prule 67 Ljubljana (Slovenia)
3. VfL Bad Schwartau (Germany)
4. Vestli IL (Norway)
5. HB Dideleng (Luxembourg)
6. HC Liège (Belgium)
7. Raba-Etö Györ (Hungary)
8. WAT Schmelz Wien (Austria)
9. Spallanzani Casalgrande (Italy)
10. HBC Moosseedorf (Switzerland)

1997

1. Kjelsas IL (Norway)
2. HK Košice (Slovakia)
3. HB Dideleng (Luxembourg)
4. Balonmano Altea (Spain)
5. TV Spiessen (Germany)
6. HK Waasmunster (Belgium)
7. CL Bouzonville (France)
8. HBC Moosseedorf (Switzerland)
9. Forst Bressanone (Italy)
10. Raba-Etö Györ (Hungary)

1996

1. HK Košice (Slovakia)
2. Nîmes Gard HB (France)
3. HB Dideleng (Luxembourg)
4. IL Nornen (Norway)
5. MKS Lodz (Poland)
6. US Mordano (Italy)
7. Ebeltoft (Denmark)
8. HK Waasmunster (Belgium)
9. HBC Moosseedorf (Switzerland)
10. TV 04 Dirmingen (Germany)

1995

1. HK Košice (Slovakia)
2. Nîmes Gard HB (France)
3. Kjelsas IL (Norway)
4. Asek 92 HC (Belgium)
5. TV 04 Dirmingen (Germany)
6. HC Schrack Wien (Austria)
7. HBC Moosseedorf (Switzerland)
8. Hellas Den Haag (Netherlands)
9. HB Dideleng (Luxembourg)
10. US Mordano (Italy)

1994

1. HK Košice (Slovakia)
2. TV Offenbach (Germany)
3. WMKS Poznan (Poland)
4. Vaerlose (Denmark)
5. Nîmes Gard HB (France)
6. Kjelsas IL (Norway)
7. HB Dideleng (Luxembourg)
8. HC Arlonnais (Belgium)
9. Union Beynoise (Belgium)
10. Merano (Italy)

1993

1. HK Lyngby (Denmark)
2. HK Košice (Slovakia)
3. Kjelsas IL (Norway)
4. WMKS Poznan (Poland)
5. Nîmes Gard HB (France)
6. HB Dideleng (Luxembourg)
7. TSG Hassloch (Germany)
8. Modena (Italy)
9. HK Waasmunster (Belgium)
10. Muri Gümlingen (Switzerland)

1992

1. HK Košice (Slovakia)
2. HK Roar (Denmark)
3. HK Waasmunster (Belgium)
4. Nîmes Gard HB (France)
5. TV Hüttenberg (Germany)
6. Muri Gümlingen (Switzerland)
7. HB Dideleng (Luxembourg)
8. BK Heid (Sweden)
9. VB Wien (Austria)
10. Modena (Italy)

1991

1. VB Wien (Austria)
2. Fer. Budapest (Hungary)
3. TSV Münzenberg (Germany)
4. HK Roar (Denmark)
5. Brasov (Romania)
6. Mordano (Italy)
7. HB Dideleng (Luxembourg)
8. BK Heid (Sweden)
9. Pagny (France)
10. Wacker Thun (Switzerland)

1990

1. BK Heid (Sweden)
2. US Créteil (France)
3. VB Wien (Austria)
4. BK Roar (Denmark)
5. Borba Luzern (Switzerland)
6. Fjelhammer (Norway)
7. TSV Münzenberg (Germany)
8. HB Dideleng (Luxembourg)
9. HK Waasmunster (Belgium)
10. Modena (Italy)

1989

1. Borba Luzern (Switzerland)
2. US Créteil (France)
3. Fjellhammer (Norway)
4. HB Dideleng (Luxembourg)
5. Initia Hasselt (Belgium)
6. HG Saarlouis (Germany)
7. Pallamano Cedrate (Italy)
8. Sittardia Sittard (Netherlands)

1988

1. Oppsall IF (Norway)
2. HB Dideleng (Luxembourg)
3. SLUC Nancy (France)
4. TV Elversberg (Germany)
5. Initia Hasselt (Belgium)
6. Bov IF (Denmark)
7. Borba Luzern (Switzerland)
8. Pallamano Ascoli (Italy)

1987

1. Fjellhammer (Norway)
2. Union Beynoise (Belgium)
3. HB Dideleng (Luxembourg)
4. Metz Handball (France)
5. TV Moehlin (Switzerland)
6. ATV Basel (Switzerland)
7. TUSEM Essen (Germany)
8. USB Longwy (France)